157 |

Beránek

Kód položky: 61478

olej, plátno

v 54 ✕ š 70 cm

Signatura: UD V. Komárek, na rubu Vladimír Komárek 1969

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč