125 |

Akt s modrým pozadím (Dívka z Provence)

Kód položky: 61468

olej, plátno

v 145,5 ✕ š 97 cm

Signatura: LD K. Holan

Provenience: provenience: z majetku rodiny autora

Reprodukováno: katalog výstavy Karel Holan, Galerie Pictura, 2015, str. 16, obr. 11

Vyvolávací cena: 55 000 Kč