122 |

Akt

Kód položky: 61125

olej, tempera, plátno

v 58,5 ✕ š 94,5 cm

Signatura: PD K. Souček 45, na rubu K. Souček / 45

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 33 000 Kč