1914
olej, lepenka
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
pravost díla potvrdil a odbornou expertízu napsal PhDr. Jaromír Zemina, vzácná ukázka kubistické tvorby O. Nejedlého, provenience: význačná sbírka Brno