Útěk před bouřkou

Kód položky: 34409

olej, lepenka

35 x 50 cm

Signatura: sign. PD Jar Král 1940

varianta obrazu z majetku NG Praha reprodukována Nové prameny - Jaroslav Král, Albert Kutal, nakladatelství ČVU, 1962.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč