První světla po válce

Kód položky: 34369

olej, sololit

29,5 x 39,5 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45

pravost potvrdil PhDr. J. Zemina a MUDr. J. Vykoukal

Vyvolávací cena: 140 000 Kč