Prostitutky

Kód položky: 34444

olej, plátno

49 x 45 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 25

v Soupisu díla Pravoslava Kotíka reprodukováno na str. 25 a uvedeno pod č. 118, reprodukováno: Gottwaldov 1973 - 74, vystaveno: Mánes 1960, č.k. 33 - Liberec 1960, č.k. 23 - Zlín, Gottwaldov 1973 - 74, č.k. 89 - Cheb 1977, č.k. 9, z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 150 000 Kč