Portrét mladé dámy

Kód položky: 34441

30. léta 19. s

olej, plátno

56,5 x 43,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

autorství potvrzeno PhDr. Olgou Mackovou, CSc., vystaveno: Jeden svět nestačí, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 2010.

Vyvolávací cena: 300 000 Kč