Mytologická scéna

Kód položky: 34484

olej, dřevěná deska

29,5 x 41,5 cm

Signatura: neznačeno

na rubu pečeť, odborná expertíza PhDr. Andrea Rousová, PhD.

Vyvolávací cena: 390 000 Kč