Jitro na Šumavě

Kód položky: 34434

1882

olej, plátno

125 x 77,5 cm

Signatura: sign. LD K. Liebscher 1882

pravost potvrdil PhDr. M. Zachař, na rubu na rámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 450 000 Kč