olej, plátno
41 x 46 cmSignatura: sign. PD J. Č. 32
na rubu na rubu na blindrámu autorem Josef Čapek Děti a domek 1932 a etiketa vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě hl. m. Prahy 1933/1934, kat. č. 18., přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc., provenience: z majetku rodiny auto
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |