Aukce Mucha

VIII. Slet všesokolský v Praze 1926, Slovanstvo bratrské, Slavnostní hra na Vltavě

Kód položky: 36700

barevná litografie

121,3 x 80,5 cm

Signatura: sign. v tisku PD Mucha 25

Praha 1925, J. Ziegloser, R-W 109

Vyvolávací cena: 100 000 Kč