Aukce Mucha

Salon des Cent

Kód položky: 36734

1897

barevná litografie

68,5 x 46,5 cm

Signatura: sign. v tisku Mucha

F. Champenois, Paris, RW - 36

Vyvolávací cena: 140 000 Kč