Aukce Mucha

Mladá žena drží Satyrovu hlavu (Jeune femme tenant une tete de satyre)

Kód položky: 36733

tužka, akvarel, křída, papír

33 x 24 cm

Signatura: sign. DU Mucha

provenience: soukromá sbírka Hamburg, 1972, soukromá sbírka Ženeva, 2011

Vyvolávací cena: 80 000 Kč