Aukce Mucha

Lilita

Kód položky: 36732

1890

bílá kvaš, akvarel, lavírovaná tuš, papír

54 x 38 cm

Signatura: sign. PD Mucha 90

ilustrace ke knize Svatopluka Čecha Adamité, 1897, provenience: privátní sbírka Švýcarsko, 1972, literatura: Ann Bridges - Alfons Mucha, Kompletní grafické práce, Paříž, Academy Editions, 1980, s. 130 a 166, č. L13

Vyvolávací cena: 250 000 Kč