Aukce Mucha

Krajinská výstava v Ivančicích

Kód položky: 36670

1912

barevná litografie

90,2 x 53,2 cm

Signatura: sign. v tisku LD Mucha

Praha 1912, V. Neubert, R-W 101

Vyvolávací cena: 59 000 Kč