Aukce Mucha

Kosatec (ze souboru Květiny, Les Fleurs)

Kód položky: 36681

1897

barevná litografie

103,2 x 43,2 cm

Signatura: sign. v tisku PD Mucha

Paříž 1898, F. Champenois, R-W 49

Vyvolávací cena: 59 000 Kč