Aukce Mucha

Documents Decoratifs (Documents décoratifs par A. M. Mucha)

Kód položky: 36671

1901

barevná litografie

75 x 45 cm

Signatura: sign. v tisku DU Mucha

Paříž 1901, R-W 79

Vyvolávací cena: 49 000 Kč