147 |

Zima na Ohři

Kód položky: 60327

1952

olej, plátno

v 45 ✕ š 60,5 cm

Signatura: PD Sýkora 52, na rubu na blindrámu Zdeněk Sýkora

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 80 000 Kč