162 |

Zelený pokojíček

Kód položky: 59937

olej, plátno na sololit

v 55 ✕ š 65 cm

Signatura: LD J. Lehoučka 93, na rubu J. Lehoučka /1993

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč