26 |

Zátiší s vázou a liliemi

Kód položky: 59932

olej, plátno

v 43 ✕ š 53 cm

Signatura: LU Tichý 43

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Tomáš Witner, Ph.D. a PhDr. František Dvořák

Vyvolávací cena: 450 000 Kč