20 |

Zátiší s hruškami, vínem a pohárem

Kód položky: 59573

olej, plátno

v 27 ✕ š 35,5 cm

Signatura: PD Emil Filla 31

Vystavováno: Prodejna Mánesa, Praha (razítko na blindrámu) The Mayor Gallery, London (štítek na blindrámu)

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 3 900 000 Kč