10 |

Krajina z Českomoravské vysočiny

Kód položky: 60212

olej, plátno

v 70 ✕ š 100,5 cm

Signatura: PD Blažíček

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová; PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč