44 |

Vrstvy

Kód položky: 59936

kombinovaná technika, olej, plátno

v 93 ✕ š 73 cm

Signatura: na rubu na blilndrámu Piesen 1959

Vystavováno: Robert Piesen, Galerie hlavního města Prahy, Dům u kamenného zvonu, červenec – srpen 1991, č. k. 27, reprodukce v katalogu č. 28

Reprodukováno: popsáno: M. Železná (ed.), Robert Piesen, Galerie Zlatá husa, 2001, soupis díla č. 51

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 850 000 Kč