Krajina se dvěma muži pracujícími na zahradě - Jaro / Pohled na chrám Sv. Víta

Kód položky: 60209

1914

olej, plátno, oboustranný obraz

v 67,5 ✕ š 93 cm

Signatura: LN V. Rada 1914

restaurátorská zpráva Doc. Jiří Josefík

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

Související kategorie