kombinovaná echnika, olej, plátno
v 70 ✕ š 115 cmSignatura: na rubu Zorka Ságlová / 1994
Vystavováno: Zorka Ságlová, Gandy Gallery, 24. 5. – 28. 7. 2017
Reprodukováno: Lenka Bučilová: Zorka Ságlová – Úplný přehled díla, Kant 2009, str. 83, č. 93
na rubu název díla autorkou
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |