Tanec se zajícem

Kód položky: 59926

kombinovaná echnika, olej, plátno

v 70 ✕ š 115 cm

Signatura: na rubu Zorka Ságlová / 1994

Vystavováno: Zorka Ságlová, Gandy Gallery, 24. 5. – 28. 7. 2017

Reprodukováno: Lenka Bučilová: Zorka Ságlová – Úplný přehled díla, Kant 2009, str. 83, č. 93

na rubu název díla autorkou

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Související kategorie