46 |

Světelná krajina (Paysage de Lumiére)

Kód položky: 60239

kombinovaná technika, olej, plátno

v 27 ✕ š 41 cm

Signatura: PD J. Šíma 62, na rubu J. Šíma 1962

na rubu název díla autorem,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč