25 |

Svatý Martin

Kód položky: 59996

1909

olej, lepenka

v 85 ✕ š 71 cm

Signatura: PD monogram AP

Provenience: arch. Antonín Heythum, Praha; Galerie Antonína Procházky, Brno

Vystavováno: Souborná výstava díla Antonína Procházky, Budova Mánesa, Praha, 15. 3. – 2. 4. 1934, č. k. 48 Antonín Procházka, Galerie Eliáš, Ostrava, 1946 Národ... více Vystavováno: Souborná výstava díla Antonína Procházky, Budova Mánesa, Praha, 15. 3. – 2. 4. 1934, č. k. 48 Antonín Procházka, Galerie Eliáš, Ostrava, 1946 Národní umělec Antonín Procházka, souborná výstava, SVU Mánes, Praha, č. k. 34

Reprodukováno: Antonín Procházka 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům, Praha, 2002, s. 45 a s. 309 (č. kat. – soupisu O 95)

na rubu popis díla a štítek Českomoravská zemská galerie v Praze,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč