22 |

Štika na lovu

Kód položky: 60094

barevné křídy

v 23 ✕ š 29 cm

Signatura: neznačeno

Provenience: z rodinné pozůstalosti Anny Marie Tilschové

odborná expertiza PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 55 000 Kč