54 |

Rozvěšená vaše střeva

Kód položky: 60250

olej, plátno

v 150,5 ✕ š 130 cm

Signatura: na rubu Načeradský 1968

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč