19 |

Provensálská krajina z okolí Aptu

Kód položky: 60261

olej, plátno

v 50 ✕ š 61 cm

Signatura: PD Coubine

Vystavováno: Exposition Othon COUBINE, Salon de l’Enclave 1972, Valréas (Vaucluse), Francie, č. k. 14 („Environs d’Apt“)

na rubu štítek výstavy: Salon de L‘Enclave 1972 – Valréas (Vaucluse), Exposition Othon Coubine No 14 – Envorina d‘Apt,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč