13 |

Portrét slečny Tydlitátové

Kód položky: 60213

grafit, sepiová čerň, plátno

v 35 ✕ š 27 cm

Signatura: PD Zrzavý 1932

Provenience: Sbírka moderního umění Izrael – Hanna Shanon

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč