41 |

Podzimní procházka

Kód položky: 59585

olej, plátno

v 131 ✕ š 97 cm

Signatura: LD Ota Janeček 1978, na rubu Ota Janeček 1978

na rubu štítek soupisu díla s č. 137

Vyvolávací cena: 180 000 Kč