52 |

Monstra

Kód položky: 60248

olej, plátno

v 115 ✕ š 89 cm

Signatura: UD E. Ovčáček 79, na rubu Eduard Ovčáček 1979

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč