39 |

Mlýnek na sníh

Kód položky: 59933

olej, plátno

v 100 ✕ š 82 cm

Signatura: PD Lacina

Reprodukováno: popsáno: monografie, str. 342, č. 151

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 37 | Jiří Bielecki
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 38 | František Gross
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 40 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 41 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 42 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 43 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 45 | František Karel Foltýn
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 46 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 47 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 48 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 49 | Zbyněk Sekal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč