Mlýnek na sníh

Kód položky: 59933

olej, plátno

v 100 ✕ š 82 cm

Signatura: PD Lacina

Reprodukováno: popsáno: monografie, str. 342, č. 151

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Související kategorie