133 |

Matka Kalábová

Kód položky: 60204

olej, plátno

v 27 ✕ š 18 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno: v katalogu Památce Antonína Procházky, 1948, č. XVIII

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč