137 |

Mateřství

Kód položky: 59576

olej, plátno

v 72,5 ✕ š 59,5 cm

Signatura: LD G. Musatov 1940

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč