132 |

Matěj Kaláb

Kód položky: 60203

olej, plátno

v 27 ✕ š 18 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno: v katalogu Památce Antonína Procházky, 1948, č. XVII

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč