Léda

Kód položky: 59939

90. léta 20. stol.

kombinovaná technika, olej, překližka

v 58 ✕ š 75 cm

Signatura: LD monogram K, na rubu monogram K, Vl. Kompánek

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Související kategorie