Kytice ve skleněné váze

akvarel, papír

v 44 ✕ š 33,5 cm

Signatura slovně: PD O. Kokoschka

Provenience: pozůstalost Oskara Kokoschky – JUDr. Karel Břetislav Palkovský /1888–1978/ a jeho dcera Oldřiška (Olda) Kokoschka, roz. Palkovská, manželka umělce; Antikvity Art Praha, 2. 12. 2017, pol. 36 (přiloženo potvrzení o původu)

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Konec: 16. 12. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 390 000 Kč
Exkluzivní výběr výtvarného umění

24. 10. 2021

Vyvolávací cena: 390 000 Kč

Související kategorie