akvarel, papír
v 44 ✕ š 33,5 cmSignatura slovně: PD O. Kokoschka
Provenience: pozůstalost Oskara Kokoschky – JUDr. Karel Břetislav Palkovský /1888–1978/ a jeho dcera Oldřiška (Olda) Kokoschka, roz. Palkovská, manželka umělce; Antikvity Art Praha, 2. 12. 2017, pol. 36 (přiloženo potvrzení o původu)
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.