Krajina se sklíčkem

Kód položky: 59895

olej, plátno, sololit

v 50 ✕ š 46 cm

Signatura: PD Lacina 66

na rubu název díla autorem,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

Související kategorie