43 |

Krajina se sklíčkem

Kód položky: 59895

olej, plátno, sololit

v 50 ✕ š 46 cm

Signatura: PD Lacina 66

na rubu název díla autorem,
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 41 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 42 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 44 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 45 | František Karel Foltýn
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 46 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 47 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 48 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 49 | Zbyněk Sekal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 50 | Zbyněk Sekal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 51 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 52 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 53 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč