12 |

Krajina se stromem

Kód položky: 60037

20. lét a20. stol.

olej, plátno

v 51 ✕ š 61 cm

Signatura: PD A Justitz

na rubu na blindrámu razítko: Prodejna Mánesa s č. 71
odborná expertíza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč