olej, plátno
Signatura: PD Alois Bílek
Vystavováno: Umělci národu, Výstava soudobého umění v Praze, Pavilon Myslbek, Na Příkopě, Praha, 1943
na rubu poškozený štítek výstavy uměleckého spolku Myslbek v Praze