24 |

U vody

Kód položky: 59589

olej, plátno

v 130 ✕ š 111 cm

Signatura: PD Alois Bílek

Vystavováno: Umělci národu, Výstava soudobého umění v Praze, Pavilon Myslbek, Na Příkopě, Praha, 1943

na rubu poškozený štítek výstavy uměleckého spolku Myslbek v Praze

Vyvolávací cena: 80 000 Kč