82 |
Autor neurčen

Kompozice - Rybář

Kód položky: 60262

brokát, rýžový papír, akvarel, tuš

v 123 ✕ š 86 cm

Signatura: PU nečitelná s autorským razítkem

Provenience: Čína

Vyvolávací cena: 38 000 Kč