5 |

Klášter Zlatá Koruna

Kód položky: 60104

olej, plátno

v 90 ✕ š 70,5 cm

Signatura: PD O. Blažíček 1923

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová; odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 240 000 Kč