E. T. 423

Kód položky: 60341

olej, plátno

v 57 ✕ š 67,5 cm

Signatura: UN E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978, E. Ovčáček 78

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

Související kategorie