30 |

Člun z cyklu Moře

Kód položky: 60228

olej, malířská lepenka

v 35 ✕ š 49,5 cm

Signatura: LN V. Zykmund, 58

Provenience: z majetku rodiny autora

Reprodukováno: obraz bude reprodukován v připravované monografii

Vyvolávací cena: 95 000 Kč