1970–1971
olej, plátno
v 170 ✕ š 150 cmSignatura: PD J. Jíra 70-71, na rubu J. Jíra / 1970-71
Vystavováno: Oblastní galerie Liberec, 2019 Galerie umění Karlovy Vary, Josef Jíra, Dovadlo světla, 2021
Reprodukováno: Život bez rukávů, GU Karlovy Vary, str. 64, Josef Jíra, Art Praha, 2004, č. 18
na rubu popis díla autorem
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |