Člověk a kůň s červeným sluncem

Kód položky: 59587

1970–1971

olej, plátno

v 170 ✕ š 150 cm

Signatura: PD J. Jíra 70-71, na rubu J. Jíra / 1970-71

Vystavováno: Oblastní galerie Liberec, 2019 Galerie umění Karlovy Vary, Josef Jíra, Dovadlo světla, 2021

Reprodukováno: Život bez rukávů, GU Karlovy Vary, str. 64, Josef Jíra, Art Praha, 2004, č. 18

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie